Tek kullanım önlük üretiminde talep doğrultusunda günlük 100.000 adet ve daha fazlasına kadar üretim kapasitesi ile hizmet veriyoruz. Fiyat politikamız üretimini yaptığımız tek kullanımlık önlük ile ters orantılı uygun seçenekler sunuyoruz.

Tek Kullanımlık Önlük Fiyatları;
40 Gr Önlük 7 TL
Ziyaretçi Önlük 7 TL
Steril Önlük 10 TL
SMS Materyal Önlük 9 TL

Ürünlerimiz sağlık bakanlığı izni ile hijyenik üretim ortamında üretilmektedir. 

Tek kullanımlık önlük özellikleri. Boy kısmı biyeli, kol ağızları ribanalıdır. Su itici özelliği bulunmaktadır. Belden bağlamalı Kumaş bulunmaktadır. Overlok dikişlidir. Non-steril ve tek kullanımlık üründür.

Telefonla Hemen Arayarak Fiyat ve Stok Bilgisi Alabilirsiniz

0533 390 83 26

Tek Kullanımlık Önlük

Tek kullanımlık önlük kullanım alanı daha çok hastanelerdir. Doktorların ameliyat esnasında kullandığı tek kullanımlık ölük cerrahi boc önlük olarak da adlandırılmaktadır. Tek kullanımlık önlükler hastanelerde ayrıca gelen ziyaretçilerin kullanıp atması için de tüketilmektedir. Bundan dolayı tek kullanımlık önlüğün bir diğer adı da kullan at önlüktür. Hastaneler haricinde üretim tesisleri, boyahaneler, yemekhane gibi kurumlarda da kullanımı vardır.

Medikal Tek kullanım önlük üretimi yapan firmamız uygun fiyat, yüksek üretim kapasitesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.